اختصاص یک سالن سینما آزادی به نمایش انیمیشنبه گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا، در آستانه برگزاری دهمین جشنواره بین المللی پویانمایی تهران که از تاریخ 15 الی ١٩ اسفند ماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود مرکز مطالعات تلویزیون و انیمیشن حوزه هنری سالن هفت هنر در سینما آزادی را به صورت اختصاصی برای نمایش انیمیشن های جشنواره در اختیار کانون قرار داده است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پنج روز برگزاری این جشنواره در سینما آزادی میزبان علاقه مندان به پویانمایی است.

**رونمایی از تیزر انیمیشن سینمایی «راز پروانه ها»
اولین تیزر انیمیشن سینمایی «راز پروانه ها» به کارگردانی علی تنهایی که ساخت آن از سال 91 شروع شد و اوایل امسال به پایان رسید، رونمایی شد.
«راز پروانه ها» درباره حشره ای به نام قهوه ای است که آرزو دارد تبدیل به پروانه شود زیرا به هرحال پروانه شدن در دنیای حشره ها به معنای کمال است بنابراین شخصیت اصلی این قصه هم دوست دارد تبدیل به پروانه شود. در واقع این اثر روایتگر شخصیت اصلی داستان با نام قهوه ای است که برای رسیدن به آرزوی خود یعنی پروانه شدن و پرواز راهی سفری پر مخاطره می شود. او در طی مسیر با اشخاصی آشنا می شود. قهوه ای برای رسیدن به آرزوی خود با عنکبوت سفیدی با نام چاردست مجبور به معامله می شود که باعث ایجاد مشکلاتی برای خود و دوستانش می شود. او در این مسیر از گذشته خود آگاه می شود و … .
از عوامل اصلی این اثر می توان به علی تنهایی تهیه کننده و کارگردان، سمیه باباجانی کارگردان هنری، مهدی صالحی اقدم نویسنده، وحید جدایی طراح شخصیت، افشین زی نوری مدیر دوبلاژ، محمد ملکی اصل و وحید نیکدل آهنگسازان اشاره کرد.
فراهنگ**9246**1823 دریافت کننده:علیرضا مرادی * انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82449240/