افتخاری: فدراسیون اسکی 32روز مسابقه بین المللی پیش رو داردعبدی افتخاری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا درخصوص صادر نشدن احکام اعضای هیات رییسه فدراسیون اسکی، گفت: مشکل خاصی بابت این مساله وجود ندارد و دلیل تاخیر در صدور احکام تغییرات در راس وزارت ورزش است و به احتمال فراوان تا 2 هفته دیگر احکام اعضای هیات رییسه این فدراسیون نیز صادر خواهد شد.
وی در مورد آغاز فعالیت پیست های اسکی کشور، اظهار کرد: پیست های اسکی در تهران با جدیت کار خود را شروع کردند و در استان های برف خیز نیز اغلب پیست ها راه افتاده اند.
رییس فدراسیون اسکی درخصوص برگزاری تمرینات تیم ملی کشورمان،گفت: تمرینات تیم های ملی شروع شده است و بازیکنان با انگیزه ما خود را برای مسابقاتی که از روز یکشنبه در بخش های مختلف شروع می شود آماده می کنند.
وی درمورد مسابقات پیش رو، اظهار کرد: لیگ های بین المللی و مسابقات انتخابی تیم ملی را در پیش رو خواهیم داشت.
افتخاری خاطرنشان کرد: فدراسیون اسکی 32 روز مسابقه بین المللی که در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده است را در ایران در پیش رو خواهد داشت.
رییس فدراسیون اسکی درخصوص هزینه های گران اسکی برای عموم جامعه،گفت: یک اسکی باز از صبح تا بعد از ظهر از امکانات یک پیست استفاده می کند و هزینه آن به صد هزار تومان هم نمی رسد و این واقعا قیمت بالایی نیست. البته ما در کشور پیست های ارزان هم داریم که علاقه مندان می توانند برای ورزش اسکی از آنها بهره ببرند.
وی تاکید کرد: فدراسیون اسکی برای همگانی کردن این رشته برنامه هایی دارد و به دنبال این هستیم تا امکانات را با تخفیف در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.
رییس فدراسیون اسکی درخصوص امنیت پیست ها، گفت: امنیت پیست ها دو شاخه می شود یک شاخه فنی پیست ها است که کارشناسان فدراسیون آن را مورد تایید قرار می دهند. اما تایید امنیت دستگاه های بالابر فقط به سازمان استاندارد مربوط است و ما دخالتی در آن نداریم.
ورزشی **9118** 1701
خبرنگار: سید جواد بشیری* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82367501/