انریکه: فرصت های زیادی را از دست دادیم/ خاطره تلخ از نیمه نخست تورینبه گزارش ایرنا از تارنمای خبری ساکرنت، تیم فوتبال بارسلونا چهارشنبه شب در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به نتیجه تساوی بدون گل برابر یوونتوس رسید و برای دومین سال متوالی در مرحله یک چهارم نهایی حذف شد. یوونتوس با توجه به برد 3 بر صفر در دور رفت به مرحله بعد صعود کرد.
سرمربی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است که این تیم فرصت های کافی برای پنج گل ایجاد کرد و لیونل مسی فرصت های زیادی را از دست داد.
وی گفت: فرصت های گلزنی با تاثیر بهتری داشتیم و باید یک گل میزدیم. هر دو تیم تهاجمی ظاهر شدند. بازیکنان بارسلونا 13 یا 14 شوت به سمت دروازه حریف زدند ولی هیچکدام گل نشد.
انریکه اعتراف کرد که عملکرد تیم حریف در هر دو بازی بهتر بود.
وی افزود: یوونتوس شایستگی لازم برای صعود داشت. آنها تیمی هستند که می دانند چگونه دفاع کنند. فرصت های زیادی ایجاد کردیم. ولی ناراحت کننده است که در سطح خودمان ظاهر نشدیم. در نیمه اول بازی رفت بسیار ضعیف ظاهر شدیم . من تا سال ها نیمه اول تورین را از یاد نخواهم برد.
سرمربی بارسا ادامه داد: حالا باید تمام تمرکزخودمان را برای دو بازی بعدی بگذاریم. دیدار یکشنبه آینده برابر رئال مادرید که شکست در این دیدار موجب می شود 6 امتیاز از رئال کمتر داشته باشیم. این یک بازی کلیدی است. باید برای آن آماده شویم وبه خوبی بازی کنیم. امیدوارم بتوانیم فاتح لالیگا شویم.
هم اکنون بارسلونا با 72 امتیاز و 3 امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید صدرنشین درمکان دوم جدول لالیگا قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1210**1379
مترجم – زهرا کورهلی، انتشار دهنده: هادی افتخاری

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82499604/