خبرگزاری های استان زنجان خبر رسانی صحیح و بسیار خوبی درحوزه بهزیستی دارند


به گزارش ایرنا، محمد محمدی قیداری روز چهارشنبه در بازدید از ایرنا مرکز زنجان افزود: بهزیستی 2 رویکرد عمومی و تخصصی دارد و در این راه تلاش می کند علاوه بر آگاهی بخشی به جامعه هدف، خدمات مناسبی به گروه های تحت پوشش نیز ارائه کند.
وی، یادآوری کرد: نگاه اول رویکرد عام بوده و بیشتر به مباحث پیشگیری، اطلاع رسانی و آگاهسازی جامعه اختصاص دارد و اصحاب رسانه به تحقق اهداف ترسیم شده در این بخش کمک می کنند.
محمدی افزود: یکی از برنامه های مهم این اداره پیشگیری در حوزه های مختلف محسوب می شود و در این راستا با آگاه سازی گروه های هدف درصدد کاهش مشکلات و معضلات ناشی از آن است.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان ادامه داد: هم اکنون وظایف متعددی بر عهده سازمان بهزیستی قرار داده شده و در صورتی که این سازمان بخواهد به صورت مستقیم درصدد ارائه مطالب و اطلاعات خود به مردم باشد، هزینه زیادی می خواهد و این در حالی است این کار بدون هزینه توسط خبرگزاری ها و نشریات در حال انجام است.
وی خاطر نشان کرد: همکاری این اداره کل با خبرگزاری ها و نشریات موجب دلگرمی است و معتقدم مدیران نیز برای پیشبرد فعالیت های باید نسبت به ارائه عملکرد خود اقدام کنند.
به گزارش ایرنا، 17مرداد 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در مزار شریف افغانستان به همراه 8 نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران در این شهر توسط عوامل گروهک تروریستی طالبان شهید شدند ، شورای فرهنگ عمومی کشور در اولین سالگرد این رخداد ، 17مرداد را به پاس قدردانی از این مقام «روز خبرنگار» نامگذاری کرد.
7320/6085
خبرنگار: اعظم شامی *** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*


کد خبر:
82625832 (6113406)
http://www.irna.ir/fa/News/82625832/