رئال مادرید بدنبال عنوان قهرمان زمستانی لالیگابه گزارش روز شنبه ایرنا از تارنمای خبری مارکا، قهرمانی رئال در لالیگا در فصل زمستان، بهترین راه برای فراموشی دو مسابقه گذشته این تیم است. رئال مادرید امشب (شنبه) ‌آماده مبارزه برابر مالاگا است.
زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید در ابتدای فصل تاکید کرد که قهرمانی لالیگا اولویت اصلی باشگاه است.
هم اکنون رئال مادرید با 40 امتیاز و یک امتیاز اختلاف نسبت به سوییا رده دومی صدرنشین لالیگا است و سرنوشت آنها در دست خودشان است. آنها آسانترین دیدارها را پیش رو دارند.
شکست رئال مادرید برابر سوییا و سلتاویگو در جام حذفی، سوالاتی را در مورد شاگردان زیدان با وجود ادامه نوار شکست ناپذیری تیم در 40 مسابقه مطرح کرد. در حالی که مالاگا با وجود تساوی برابر بارسلونا در نیوکمپ در فصل جاری و تساوی برابر رئال مادرید در سال گذشته میلادی، عملکرد پرفراز و نشیب تری داشته است.
کهکشانی ها با یک بازی باقی مانده، در صورت کسب سه امتیاز این دیدار قهرمان زمستانی خواهند شد و یک گام به موفقیت در لالیگا نزدیکتر می شوند.
رئال مادرید از فصل رقابتهای 2006-2007 فقط سه بار قهرمان زمستانی شده است. بنابراین، این موضوع قطعا اولویت زیدان است. انتظار می رود سرمربی فرانسوی کهکشانی ها با توجه به نیاز مبرم به این پیروزی، تیم خود را با تغییرات کوچکی روانه میدان کند.
سرمربی رئال همچنین از کریستیانو رونالدو در برابر انتقادهای اخیر حمایت کرد. زیدان در مسابقات اخیر مهاجم میانی بوده و انتقال او به جناح چپ می تواند به عملکرد بهترش کمک کند.
مارسلو رومرو سرمربی جدید مالاگا هنوز در تلاش است دفاعی مستحکمی ایجاد کند. این تیم در 7 مسابقه متوالی نتوانسته است به پیروزی دست یابد.
ورزشی**1210**1584
مترجم – زهرا کورهلی*انتشاردهنده-مولوی

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82395910/