نمایشگاه کتاب کرمانشاه به مناسبت هفته دولت گشایش یافت


مظفر تیموری روز جمعه در حاشیه برپایی این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز (سوم شهریور) تا پایان هفته دولت (هشتم شهریور) همه روزه صبح و عصر آماده بازدید علاقه مندان است.
وی گفت: در این نمایشگاه حدود 2 هزار عنوان کتاب در موضوعات مختلف و با 30 درصد تخفیف به علاقه مندان ارائه می شود.
تیموری هدف از برپایی این نمایشگاه را ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه خصوصا در بین قشر جوان یاد کرد و افزود: لازم است تا این کار به عنوان یک موضوع فرهنگی غنی در جامعه رواج یابد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کرمانشاه همچنین اضافه کرد: در این نمایشگاه که به مناسبت هفته دولت در معرض دید عموم قرار گرفته سعی شده تا به نیازهای تمام اقشار و در رده های سنی مختلف پاسخ داده شود.
وی گفت: البته سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمانشاه نیز در دست برگزاری است و احتمالا در مهر یا آبان امسال با حضور ناشرانی از سراسر کشور در پارک شاهد کرمانشاه برگزار می شود.
تیموری افزود: نمایشگاه دوازهم کتاب کرمانشاه هفته پایانی آبان سال گذشته برگزار که بیش از 24 میلیارد ریال کتاب در این نمایشگاه به فروش رفت.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه ttp://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
3033/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82642896/