همدان غبارآلود می شودشهرام حکیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آسمان استان همدان تا سه روز آینده صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش وزش باد ، همراه با گرد و غبار پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: امروز و فردا یکشنبه احتمال افزایش ابر، رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست.
وی با بیان اینکه از امروز شنبه سرعت وزش باد افزایش می یابد ادامه داد: بیشترین سرعت وزش باد در 24 ساعت گذشته مربوط به فامنین با 50 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است و وزش باد در همدان نیز 36 کیلومتر بر ساعت به ثبت رسید.
حکیمی افزود: از نقطه نظر دمایی در نقاط مختلف استان از امروز 2 تا سه درجه سانتیگراد از درجه حرارت هوا نسبت به روزهای گذشته کاسته می شود.
وی اظهار کرد: کمینه دمای هوای همدان در 24 ساعت گذشته 11 درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این شهر 35 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
وی اظهار کرد: گرمترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته نهاوند با 37 درجه سانتیگراد بالای صفر و خنک ترین نقطه، بهار و همدان با 11 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
آب و هوای استان همدان در نتیجه وجود کوه های مرتفع، رودخانه ها و پستی و بلندی های زیاد به شدت متغیر است، این استان زمستان های سرد، پر برف و باران و تابستان های معتدل دارد.
2087/ 6993
خبرنگار: زهرا پیرنیا ** انتشار دهنده: اکبر بهاروند

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82581827/