یک بازیگر با 48 شخصیت متفاوتبه گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، این نمایش برگرفته از روایت تلخ بازیگری است که سال ها قبل خودش را فدای یک جنایت می کند.
نمایش گاردونی قرار بود با 9 بازیگر کار خود را آغاز و هر کدام از این بازیگران نقش چهار کاراکتر را بازی کنند اما پس از سال ها تفکر و تمرین این نمایش به روایتی از یک نفر که در قالب 48 شخصیت متفاوت ایفای نقش می کند تبدیل شد.
گاردونی کاری متفاوت از گروه نمایش صور مخاطبان را به مدت 60 دقیقه ازمشکلات روزمره زندگی دورمی کند و به دنیای دیگر می برد.
گفتنی است این نمایش تا 15 بهمن ماه ،غیر از روزهای شنبه و سه شنبه هر روز ساعت 20 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران، به روی صحنه می رود.
علاقمندان برای تهیه بلیط این نمایش می توانند از طریق سایت تیوال و گیشه فرهنگسرای نیاوران اقدام کنند.

* سجاد افشار جایگزین کاظم سیاحی در نمایش «نگاهمان می کنند»
سجاد افشاریان بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر کشورمان در اجرای جشنواره نمایش «نگاهمان می کنند» جایگزین کاظم سیاحی شد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی نمایش، سجاد افشاریان طی دو اجرای نمایش«نگاهمان می کنند»به کارگردانی محمدرضا اصلی که در بخش نسل نو سی و پنجمین جشنواره بین المللی تاتر فجر روی صحنه می رود،جایگزین کاظم سیاحی شد.
گفتنی است نمایش«نگاهمان می کنند» به نویسندگی نغمه ثمینی نهم بهمن ماه طی دو نوبت 17و 20 در تالار استاد ناظر زاده مجموعه ایرانشهر در بخش مسابقه نسل نو روی صحنه می رود.‌
این نمایش پیش از این در تماشاخانه مسعودیه و تالار استاد ناظرزاده روی صحنه رفته است و نازنین فراهانی، سجاد افشاریان، شیدا خلیق، فرشته صدرعرفایی، مسعود کرامتی، سام قریبیان بازیگران این اثر نمایشی هستند.
این نمایش در سه اپیزود و با مضمونی اجتماعی، نگاهی به معضلات فرهنگی، شک و تردید، خیانت و لو رفتن فضای خصوصی افراد در دنیای امروز دارد و نمایش در سه اپیزود به سه شکل،‌ نگاه کردن، زیر نگاه بودن و برداشتن دیوارها در دنیای انسان معاصر می پردازد.
فراهنگ** 7561**1823 دریافت کننده: سارا کریمیان* انتشار: طاهره نبی اللهی

انتهای پیام /*http://www.irna.ir/fa/News/82398579/